Festiwale, konfrontacje

90-120-90”:

  • Teatr Witkacego w Zakopanem (pokazy gościnne),
  • Źródła Pamięci. Szajna-Grotowski-Kantor w Rzeszowie (II Nagroda),
  • Festiwal Spektakli Autorskich „Eksperymenteatralium” w Łodzi (występ gościnny),
  • XX Ogólnopolski Otwarty Festiwal Teatrów Amatorskich „Odeon” w Andrychowie (II Nagroda),
  • 40. Wadowickie Spotkania Teatralne (występ gościnny),
  • XL Tyskie Spotkania Teatralne (Wyróżnienie za wartości artystyczne w dziedzinie ruchu i tańca),
  • Międzynarodowy Festiwal Teatralny 29. Theatertage am See we Friedrichshafen w Niemczech

Sex War”:

  • Scena Przy Pompie w Krakowie (pokaz gościnny),
  • Teatr Witkacego w Zakopanem (pokazy gościnne),
  • V Zdarzenia Teatralne w Stalowej Woli (występ gościnny),
  • XIV Festiwal Sztuki Teatralnej w Rybniku (Wyróżnienie za wartości muzyczne spektaklu),
  • XXXIX Tyskie Spotkania Teatralne (Nagroda Główna),
  • Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Modry Kocour” w Turnovie w Czechach,
  • 8. Internationales Theaterfestival w Donzdorfie w Niemczech,
  • Teatr KulturschuppenGleis 1 w Meckenbeuren w Niemczech (występy gościnne),
  • Międzynarodowy Festiwal Teatralny “HerbstAkt” w Salzburgu w Austrii,
  • Międzynarodowy Festiwal Teatralny 27. Theatertage am See we Friedrichshafen w Niemczech (Nagroda Główna w kategorii zawodowych teatrów amatorskich),
  • IV Ogólnopolski Festiwal Teatralny w Scenie „i” w Krakowie (Nagroda Główna)

Plakat - Spotkanie Teatru Otwartego, Nowa Sól 2011, fot. Janusz Gawron

Ona”:

  • Internationale Theatertreffs w Lörrach w Niemczech,
  • Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice” (pokaz fragmentów spektaklu),
  • Międzynarodowy Festiwal Teatralny 25. Theatertage am See we Friedrichshafen w Niemczech (Nagroda Główna w kategorii teatrów młodzieżowych),
  • Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym 2009 (występ gościnny),
  • XXXVI Wadowickie Spotkania Teatralne (Nagroda główna Jury Profesjonalnego)

 

Targowisko Wypaczonej Wolności”:

  • XV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich „Odeon” w Andrychowie (Nagroda Główna),
  • 4th European Theatre Adventure w Balatonfoldvar na Węgrzech (pokaz fragmentów spektaklu)

 

Plac budowy – Życie”:

  • III edycja konkursu „Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka” Telewizji Polskiej S.A. (Nagroda Główna),
  • Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym 2008 (występ gościnny),
  • XVIII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie (występ gościnny),
  • Teatr Witkacego w Zakopanem (występ gościnny),
  • 3rd European Theatre Adventure we Friedrichshafen w Niemczech,
  • XIV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich „Odeon” w Andrychowie (I miejsce),
  • XXXIV Wadowickie Spotkania Teatralne (Nagroda Główna Jury Profesjonalnego oraz Nagroda Główna Jury Młodych),
  • Zakład Karny w Wadowicach (zamknięty występ dla więźniów)

 

W cieniu ławki”:

  • VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Pniewach,
  • XXVI Festiwal Artystyczny Młodzieży w Krakowie (wyróżnienie),
  • XXXIII Wadowickie Spotkania Teatralne (II miejsce)

 

Jak rozpętałem Bigos (PRÓG Junior):

  • 2. Festiwal Teatrów Szkolnych Polski Południowej w Krakowie (Nagroda Specjalna za opracowanie muzyczne, Nagroda Wyjątkowa za reżyserię, Nagroda Specjalna za ruch sceniczny i ekspresję + Gościnny występ w Teatrze Groteska w Krakowie),
  • IV Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kocioł” w Inwałdzie (Nagroda Główna),
  • XXXIV Festiwal Artystyczny Młodzieży w Krakowie (II Nagroda)

 

KrasneLudki” (PRÓG Junior):

  • XXX Ogólnopolskie Spotkania Amatorskich Teatrów „Proscenium” w Nysie (I miejsce),
  • III Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kocioł” w Inwałdzie (Nagroda Główna),
  • XXXIII Festiwal Artystyczny Młodzieży w Krakowie (Nagroda Główna),
  • X Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych „Inny” w Krośnie (Otwarta Złota Kurtyna – I Miejsce)

 

Geneza Powstania” (PRÓG Junior):

  • VIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych „Inny” w Krośnie (Nagroda Główna)