Technology

Gracze szkoleniowca Hjulmanda Kaspera pokonali czeską kadrę narodową i zdołali się zakwalifikować do grona półfinalistów!

30.03.2022, 08:20 0 komentarzy
Gracze szkoleniowca Hjulmanda Kaspera pokonali czeską kadrę narodową i zdołali się zakwalifikować do grona półfinalistów!

Duńscy gracze ani przez chwilę nie mają w planach przestać zwyciężać. W tym momencie trwające mistrzostwa Europy rozpoczęły się dla duńskich zawodników naprawdę kiepsko i zdawało się, iż prędko wyeliminowani zostaną z mistrzostw Europy. Po dwóch naprawdę trudnych spotkaniach nadszedł czas na pojedynek z drużyną Rosji, które zagwarantowało graczom Danii awans do dalszej fazy turnieju. Marsz graczy duńskiej drużyny po ponowne sensacyjne wyniki rozpoczął się po tym spotkaniu. W starciu 1/4 finału rywalem Danii była kadra Czech, która także fantastycznie radziła sobie w ciągu tych mistrzostw. Rozsądnie zrozumieć to, że było to wyrównane spotkanie i obie ekipy zaprezentowały się solidnie. Jedynie jedna drużyna ekipa mogła się dostać do finałowej czwórki i w tym spotkaniu nieco skuteczniejsza okazała się duńska drużyna. Rezultatem dwa do jednego wywalczyli triumf piłkarze duńskiej narodowej drużyny i przypieczętowali kwalifikację do grona półfinalistów. Zmagać się będą w spotkaniu półfinałowym z angielską narodową drużyną, która fenomenalnie dała radę sobie z ukraińską narodową kadrą, gromiąc ją rezultatem 4:0.

Zostaw komentarz