Technology

Całkowicie bezsilne Rogue przegrywa z G2 rezultatem zero do trzech podczas wielkiego finału rundy wiosennej League of Legends European Championship!

15.04.2022, 11:46 0 komentarzy
Całkowicie bezsilne Rogue przegrywa z G2 rezultatem zero do trzech podczas wielkiego finału rundy wiosennej League of Legends European Championship!

Warto mieć świadomość, iż esportowe rozgrywki są coraz bardziej popularne w Europie. Dostępnych jest w tym momencie dużo gier, w ramach których gracze pojedynkują się na profesjonalnej scenie. Warto również zwrócić uwagę na to, iż esportowe drużyny posiadają własnych kibiców, którzy wspierają ich w trakcie kolejnych pojedynków. W ostatniej dekadzie rozgrywki esportowe mocno się rozwinęły, a transmisje z rywalizacji esportowych osiągają coraz atrakcyjniejsze rezultaty. W Polsce niezwykle modne jest aktualnie podziwianie turniejów esportowych w ramach gry League of Legends. Pod koniec stycznia rozpoczęły się zmagania 10 zespołów o tytuł mistrzowski wiosennego splitu League of Legends European Championship spring splitu. W LEC gra naprawdę wielu polskich zawodników, którzy są bardzo cenieni w świecie esportowym i trzeba to podkreślić. Mieliśmy okazję oglądać końcówkę fazy pucharowej w weekend i zakończona została ona sukcesem polskiego zawodnika.

Na samym starcie należy zaznaczyć, iż ogromnym faworytem w finałowym pojedynku rundy wiosennej LEC było Rogue, które fantastycznie spisywało się w trakcie rundy wiosennej. Pojedynek finałowy miał być sprawdzeniem tego, czy Rogue jest przygotowane na to, aby stać się najlepszą drużyną Europy. Natomiast w trakcie całego splitu wiosennego G2 Esports stopniowo tworzyło swoją siłę. Pokonali w spotkaniu półfinałowym będące na fali Fnatic, które ze swoim nowym składem chciało sięgnąć po puchar w splicie wiosennym. Zawodnicy G2 Esports nie pozostawili jednakże wątpliwości graczom Fnatic i zwyciężyło ich wynikiem 3:0. G2 Esports dowiodło podczas wielkiego finału, z jakiej przyczyny mnóstwo specjalistów uważa, iż są najlepszą organizacją w historii europejskiego LoLa. Na to, iż w finałowym meczu obserwować będziemy wyrównany pojedynek, który może potrwać pięć map oczekiwało naprawdę wielu kibiców LoLa. Jednakże dla reprezentantów Łotrzyków rzeczywistość okazała się strasznie bezwzględna, gdyż G2 grało fantastycznie i zwyciężyło wynikiem trzy do zera. I właśnie takim sposobem Marcin "Jankos" Jankowski po raz 5 w swojej karierze zdobył tytuł mistrza rundy wiosennej League of Legends European Championship.

Zostaw komentarz